Sauna

Pro regeneraci sil nejen po sportovním výkonu máme pro Vás připravenu saunu pro 15 lidí včetně ochlazovacího bazénku umístěného ve venkovním prostředí a relaxační místnost s polohovatelnými lehátky pro odpočinek, které uleví bolavým a unaveným svalům. Pro případné zpříjemnění pobytu je v odpočívárně umístěna televize. Občerstvení si můžete kdykoli telefonicky objednat vnitřní linkou, v nabídce jsou osvěžující alkoholické a nealkoholické nápoje dle Vašeho přání.Konzumace alkoholických nápojů je ovšem na Vaše riziko. Provoz v letních měsících pouze na základě závazných objednávek. Zajděte si alespoň jednou týdně do sauny. Posílíte organismus, zlepšíte si kondici, odeženete nemoci a navíc se z Vás možná stane i otužilec.

vstup = 2 hodiny pobytu v sauně + 15 min na vyslečení a osprchování při vstupu a 15 min na osprchování a oblečení při odchodu. Prosíme, dodržujte stanovený čas pobytu v sauně.

Platnost permanentek je 1 rok od zakoupení. Po skončení platnosti, která je vyznačena na zadní straně je permanentka neplatná a nelze ji vyměnit ani prodloužit její platnost.

Jednorázový vstup – 180 Kč

Děti do 6 let ZDARMA ( sobota od 11:00 do  14:00)

Děti do 15 let - 50 Kč

Pernamentka 20 vstupů – 2300 Kč

Zapůjčení prostěradla: 40,- Kč

Zapůjčení ručníku: 30,- Kč

Ceny jsou uvedeny za počet vstupů vč. 21% DPH.

Rezervace na tel: 581 604 677